Show

847-250-2007 | 844-344-TAX1 | 1645 Hicks Road, Rolling Meadows, IL 60008 Polski

O Nas

Założyciel Metro Tax Relief, Marcin Wojtulewicz jestem dyplomowanym księgowym z tytułem CPA. Jest absolwentem University of Illinois i jest Certified Public Accountant w stanie Illinois. Jest on także członkiem Amerykańskiego Instytutu CPA i członkiem Illinois CPA Society. Ponadto, należy do izby gospodarczej w Barrington i Crystal Lake oraz North Kane County Chamber of Commerce. Marcin pracował jako kontroler i główny księgowy w Chicago Title Company oraz General Electric Company. Korzystając z tych doświadczeń oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie: dradztwa podatkowego, księgowości, usług audytorskich i analiz finansowych.

Metro Tax Relief oferuje skuteczne rozwiązania skomplikowanych problemów podatkowych. Większość naszych ekspertów pracuje w firmie od wielu lat, stanowiąc grupę doświadczonych profesjonalistów, którzy gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.

Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnego serwisu finansowego w miłej, rodzinnej atmosferze. Bardzo chętnie dzielimy się swoją wiedzą, aby pomóc innym podejmować korzystne decyzje finansowe. Bazując na zaufaniu i szacunku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszym klientom i budujemy długotrwałe relacje biznesowe. Serdecznie zapraszamy do naszego biura na DARMOWĄ konsultację. Prosimy o kontakt telefoniczny 847 250 2007