Show

847-250-2007 | 844-344-TAX1 | 1645 Hicks Road, Rolling Meadows, IL 60008 Polski

FAQ

Dostałem list z IRS. Co powinienem zrobić?

Prosimy o natychmiastowy kontakt z naszym biurem. Zarówno IRS jak i stanowe urzędy podatkowe wysyłają list z prośbą o odpowiedź do konkretnego terminu .Jeśli podatnik nie odpowie na czas może być obciążony przez urząd dodadtkowymi kosztami.

Jakie są koszty konsultacji w Metro Tax Relief?

Pierwsza konsultacja jest całkowicie za darmo i bez zobowiązań.

Jaką sumę pieniędzy może mi zabrać IRS?

Urząd Podatkowy jest w stanie zająć naszą własność typu dom, samochód a także biznes. Dodatkowo może przejąć nasze wypłaty pracownicze oraz konta bankowe, inwestycyjne i emerytalne. IRS na wiele skutecznych sposobów windykuje długi podatkowe.

Nie jestem w stanie zapłacić swoich długów podatkowych. co w takim wypadku?

Zachęcamy do darmowej konsultacji podczas której przedstawimy opcje wyjścia z konkretnej sytuacji podatkowej.

Na czym polega oferta kompromisowa / Offer in Compromise/?

To specjalne porozumienie pomiędzy urzędem podatkowym a podatnikiem według którego podatnik może zapłacić mniej niż jest dłużny.

W jaki sposób mogę się dowiedzieć czy kwalifikuję się na ofertę kompromisową?

W sytuacji w której nie jesteś w stanie umorzyć długów podatkowych, możesz poprosić urząd podatkowy o zredukowanie całkowitej sumy długów i rozłożenie tej sumy na miesięczne raty. IRS przeanalizuje twój dochód i majątek, aby dokonać oceny czy kwalifikujesz się na ofertę kompromisową. W Metro Tax Relief pomagamy dokonać taką wstępną ocenę czy możesz kwalifikować się na ofertę kompromisową

Jak długo trwa proces oferty kompromisowej?

Powstrzymanie IRS przed przyjęciem twojego majątku jest stosunkowo szybkie do zrealizowania. Cała procedura oferty kompromisowej może zająć  kilka miesięcy. W niektórych przypadkach trwa dłużej niż rok. Wszystko zależy jak złożona jest sytuacja podatnika. Podczas DARMOWEJ konsultacji w Metro Tax Relief podajemy prognozowany czas procesu na bazie bierzących rozpraw i skomplikowania poszczególnej sytuacji. Dokładamy starań, żeby ten proces był szybki i z oczekiwanym rezulatatem dla naszego klienta.

Czy konieczna jest moja obecność w biurze Metro Tax Relief podczas proces

Metro Tax Relief oferuje swoje usługi w całym kraju. Większość spraw udaje sie nam załatwić poprzez konsultację telefoniczną, pocztę e-mailową i fax. W niektórych przypadkach ważne będzie osobiste przybycie do naszego biura. W razie dodadtkowych pytań prosimy o telefon 847 250 2007